Siit stardivad lennukad ideed.

Puffet on turunduse täisteenust pakkuv agentuur. Siin leiad ühest kohast kõik vajalikud turundusteenused, kiiresti ja kvaliteedi osas mööndusi tegemata. Meie lennukad ideed aitavad sul püüda uusi kõrgusi.

Tegevusvaldkonnad


Kõigi meie pakutavate teenuste ja toodete põhikomponendiks on turundus. Siit leiad ülevaate asjadest, millega Puffetis igapäevaselt tegeleme.

Trükk

Meie valikus on teenused alates tekstide koostamisest, trükiste kujundamisest kuni lõpptoote valmimiseni, olgu selleks siis reklaamtrükised, firmalehed, kvaliteetajakirjad või sümbolitega tarbeesemed. Lisaks pakume logistikalahendust, et toodetud trükised jõuaksid oma sihtpunkti õigel ajal. Täpselt nii, nagu sina soovid!

Vaata lähemalt

Reklaam

Loome praktilisi lahendusi, mis ei ole üksnes loovad, aga ka toimivad. Kaubamärgi tuntust ning toodete ja teenuste müügiedu on võimalik saavutada vaid lõpuni ja hästi läbi mõeldud reklaamiga. Parima tulemuse saavutamiseks juhime projekti algusest lõpuni – sellisel juhul kannab tehtu ühist käekirja ning tulemuse eest saame võtta vastutuse meie. Vajadusel koostame ka meediaplaani, broneerime meediapinnad ning selgitame uuringutega välja kampaania õnnestumise.

Vaata lähemalt

Meened

Tahad ennast meelde tuletada ja meeles hoida ning samal ajal üllatada kliente ja äripartnereid millegi erilisega? Puffet pakub eksklusiivse Saksa disainkingituste kaubamärgi Philippi laia valikut äri- ja reklaamkingitusi. Lihtsamaid, ent sama elegantseid meeneid saab suure sortimendiga Giftshopist. Kõikidele meie toodetele on võimalik lisada sinu firma sümbolid. Konsulteeri meie köögipoolega, et valida just see toode, mis sinu soovitud sõnumit kõige paremini edastab.

Vaata lähemalt

Välimeedia

Soovid olla nähtav kõigile ja kõikjale? Valgusreklaamid, reklaamkonstruktsioonid ja reklaamipinnad: sildid, viidad, reklaamtahvlid, kleebisreklaamid, erilahendused, transpordi- ja ambient-meedia – disainime, toodame ja paigaldame. Kõike selleks, et oleksid pidevalt inimeste meelel ja keelel.

Vaata lähemalt

Üritusturundus

Soovid, et sinu üritus oleks eriline ja suurejooneline, olenemata sündmuse mõõtmetest? Olgu selleks kliendiüritus, oma töötajatele mõeldud pidu, esinduslik seminar või promoüritus – pakume värskeid ja loomingulisi lahendusi koos tipptasemel projektijuhtimisega. Vajadusel organiseerime toitlustuse, majutuse ja meelelahutuse, et saaksid ise lihtsalt kohale tulla ning sündmust nautida. Edukalt korraldatud üritused motiveerivad töötajaid, rõõmustavad kliente, äratavad huvi partnerites ning on osa terviklikust turundusest, et kasvatada firma edu ja täita eesmärgid, millest unistad.

Vaata lähemalt

Esitlustarvikud

Kujuta ette, et viibid üritusel, kus on vähemalt sada ettevõtet. Mida on tarvis selleks, et olla parem kui teised? Edu esimeseks sammuks ja inimesteni jõudmiseks on vaja silma paista. Messil on selleks kõige parem lahendus ainulaadne ja meeldejääv boks ning vajalikud lisamaterjalid trükiste ja muude reklaammaterjalidena. Loome sulle võimaluse kohtuda kliendiga efektses messiboksis, jätta positiivne esmamulje ning panna alus kauakestvale kliendisuhtele.

Vaata lähemalt

Kirjastamine

Kui sul on sõnum, mida ei saa edastada lause või kahega, siis pakume oma abi. Osutame kirjastamise täisteenust alates sisu koostamisest, toimetamisest kuni trükkimise ja levitamiseni. Kui sul on tarvis aastaraamatut, kliendilehte, ajakirja või midagi muud, mis trükikirja kannatab, aitab meie meeskond sind selle koostamisel igast küljest. Neli korda aastas anname välja ka ajakirja Iluguru.

Vaata lähemalt

Väärtused


Portfoolio


Loome turunduslahendusi ideest teostuseni. Tutvu meie viimati tehtud tööde ja tegemistega.

EAS Eesti kaardid

EAS Eestit tutvustavad trükised

Tööinspektsiooni brošüürid

coca-cola trükised

Hennessy trükised

Danske bank kalender

Hesburgeri interjöör

Valio reklaamkleebised külmikutele

VAATA LÄHEMALT

Iluguru LOGO ja visuaalne identiteet

Iluguru veeb

Philippi.ee veeb

cha.ee veeb

Tööinspektsioon välireklaam

Asko kampaania

Vaxol telereklaam

VAATA LÄHEMALT

Teletorni stressileevendaja

Coca-cola erilahendusega USB mälupulk

Coca-cola spordipäeva auhinnad

Coca-Cola karikas

Viinapudelid

Tõstespordi Liit

Peeglile trükitud digimaal

Tallinna Sadama Marine vodka

VAATA LÄHEMALT

ASKO välimeedia kampaania Vancouveri olümpia ajal

Lauma pillarid

Mothercare valgusreklaam

Interno välireklaam

fixus auto

Annelinna Prisma välireklaam

In Vino Veritas silt

Saaremaa vesi veoauto

VAATA LÄHEMALT

Iluguru Iluteemant 2015 gala

Iluguru Iluteemant 2015 gala

Coca-cola spordiüritus

SAP Innovation Forum Riias

Eesti stend Kongressimessil Helsingis

KIK Negavatt finaal

Green screen fotolahendus Eesti Haigekassa konverentsil

Adecco / Abelita incentive

VAATA LÄHEMALT

Navident Oy messiboks Helsinkis

Environi 2-meetrine kreemi pudel

Iluguru stend Ilusõnumil

Farouk systems stend Ilusõnumil

Coca cola bänner

Nestle pop-up Display

Carlsbergi valgusega Click raam

Tikkurila müügistend

VAATA LÄHEMALT

Tööinspektsiooni brošüüride kujundus, keeletoimetamine ja trükk

Tööinspektsiooni brošüüride kujundus, keeletoimetamine ja trükk

Tööinspektsiooni infokiri

Tööinspektsiooni infokiri

Iluguru ajakiri sügis 2015

Iluguru ajakiri

IG ajakiri kevadnumber

IG ajakiri suvi sisu

VAATA LÄHEMALT

Meil on alati aega ja tahet süveneda sinu vajadustesse, leides parimaid võimalusi ja lahendusi seal, kus teised näevad takistusi.

Uudised


Heida pilk Puffeti maailma ja ole kursis meie kõige värskemate uudistega.

Coca-Cola kontori Rebränding

Coca-Cola Hellenic palus Puffetil rebrändida oma Läti kontor ning sisustada see ettevõtte Euroopa suurima juhi esinemiseks sobivalt, tekitades vajalikud istekohad, organiseerides helitehnika ja sünkroontõlke ning hoolitsedes lavataguse eest. 

Read more »

Kolisime pilvede alla

Puffet Turundusagentuuri hubane kontor asub nüüd Rocca Al Mare kaubanduskeskuse kõrval oleva Audi maja 8. korrusel.  Oleme oma uuel aadressil ümbritsetud ilusatest vaadetest, sealhulgas Kakumäe metsadest, Kopli lahest ning vastaskaldal paiknevast Stroomi rannapargist. 

Read more »

Koostöö infomessiga Teeviit 2015

Puffet on noorte infomessi Teeviit 2015 ametlik trüki- ja tootmispartner! Eesmärkiga jõuda maksimaalselt suure sihtgrupini, valmib koostöös Teeviit 2015 eriajakiri.

Read more »

Lõime käed INNOVEGA

Puffetil on hea meel teatada, et alustasime koostööd sihtasutus Innovega, mille raames Puffet Turundusagentuur ja SA Innove sõlmisid omavahelise koostöölepingu õppematerjalide ja raamatute kirjastamiseks ja trükiks ning erinevate trükiste tootmiseks ajavahemikus september 2015 kuni detsember 2017.

Read more »

Puffetiga liitus Angela

Turunduslahendused valmivad Puffetis oma ala tundvate spetsialistide valvsa pilgu all. Meie talentide tiimiga liitus hiljuti turundusjuht Angela Allik, kes on seni töötanud DNB Pangas ning Unique Hotels hotelliketis turundus-ja kommunikatsiooni osakonna juhina.

Read more »

Kliendid


Coca-Cola Hellenic Baltikum on Puffetiga koostööd teinud aastast 2007. Aastate jooksul on nad saanud meie ettevõtte lahutamatuks partneriks. Oleme saanud väga kvaliteetset ja professionaalset teenust ning nad on ka meie kõige hullumeelsemad ideed teoks teinud. Nende poole võib alati kõikvõimalike soovidega pöörduda ja kindel olla, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.  Soovitame väga koostööd Puffetiga.

Puffet Turundusagentuur saab hakkama kõige lühemate tähtaegade ja võimatute näivate ülesannetega! Lisaks suudetakse kiiresti kohaneda kliendi vaatega ja leida sobivaimad lahendused.

Hesburger has been using Puffet Marketing Agency services over the past five years for our Baltic operations and we have always been very satisfied. All of our orders and matters are taken care of in one place, which is convenient. They do a great job and are always proactive to find the best solutions, giving us excellent value for money.

 

Koostöö Puffetiga on laabunud meeldivalt tänu professionaalsele meeskonnale, kes oskab arvestada kliendi soove ja pakkuda ka omapoolseid lahendusi, et saavutada kvaliteetne tulemus.

 

Meeskond


Ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Leiame koos vastused!

Juhatuse liige

Hardy Rasmann

 hardy@puffet.ee

Arendusjuht

Indrek Tappo

 indrek@puffet.ee

Müügijuht

Argo Kubja

  argo@puffet.ee

Turundusjuht

Angela Allik

  angela@puffet.ee

Projektijuht

Ella Rand

  ella@puffet.ee

Müügiassistent

Cirsika Mikk

  cirsika@puffet.ee

Büroojuht

Liisi Linnam

  liisi@puffet.ee

Loovjuht

Janar Siniväli

  janar@puffet.ee

Disainer

Heili Roos

  heili@puffet.ee

Iluguru peatoimetaja

Kristiina Virt

  kristiina@iluguru.ee

Iluguru arendusjuht

Katrin Rasmann

  katrin@iluguru.ee